Niedźwienalia 2023

Juwenalia to wydarzenie, na które zawsze czekają studenci. W Chełmie, po czterech latach przerwy, odbyły się Niedźwienalia. Organizacja tego wydarzenia wymagała ogromnego zaangażowania całej społeczności akademickiej. Samorząd studentów postarał się, aby tegoroczne juwenalia były niezapomniane.

Bez wątpienia, atrakcją wieczoru był koncert Tede, który przyciągnął tłumy fanów hip-hopu. Gwiazdą wieczoru były również inne zespoły i wykonawcy: Skaner, New Wave Label, DJ Def Wave oraz swag queens. Publiczność bawiła się w rytmach muzyki, uczestnicząc w zabawach i konkursach.

Nie byłoby jednak Niedźwienali bez pracy samorządu studentów. Wszyscy członkowie zaangażowani w organizację wydarzenia pracowali ciężko, aby każdy mógł poczuć się dobrze. Dzięki ich pracy, studenci mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Nie możemy również zapomnieć o sponsorach, bez których organizacja tak dużego wydarzenia byłaby niemożliwa. Dzięki ich wsparciu udało się zorganizować Niedźwienalia w naprawdę imponującym stylu. Juwenalia w Chełmie, na pewno będą długo wspominane przez studentów oraz całą społeczność miasta.

Do zobaczenia na następnych juwenaliach!